Licensed to Royal Results - Contractor License
                                        HY-TEK's Meet Manager 3/3/2011 08:17 PM
                    Buena & Saugus @ Moorpark HS - 3/2/2011                    
                           Results by Royal Results                            
                             Moorpark High School                              
                                    Results                                    
 
Girls 3200 Meter Run Combined
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
Finals
  1 Jauregui, Jenay           11 Saugus                         11:29.26  
  2 McCall, Jessica           11 Saugus                         11:52.11  
  3 Sassano, Nina             10 Saugus                         12:10.81  
  4 Frankian, Karis           11 Saugus                         12:27.28  
  5 Uchuion, Sherry           12 Buena                          12:32.26  
  6 Nelson, Lizzy             11 Saugus                         12:33.69  
  7 Haukka, Amy               12 Saugus                         12:53.44  
  8 West, Tiffany             10 Saugus                         12:59.26  
  9 Romano, Amanda            10 Saugus                         13:22.00  
 10 Foote, Melissa            12 Saugus                         13:23.33  
 11 Trinh, Valerie            11 Saugus                         13:29.29  
 12 Moghaddas, Mariyam        10 Saugus                         13:30.53  
 13 Jalaty, Jessica           12 Buena                          13:32.02  
 14 Amarillas, Sujey          12 Moorpark                       13:44.19  
 15 Miligan, Colleen          11 Buena                          13:55.72  
 16 Morales, Madelaine        12 Buena                          14:13.55  
 17 Conlon, Chloe             11 Buena                          14:27.85  
 18 Morales, Domonique         9 Buena                          14:42.68  
 19 Martinez, Jazmine         10 Buena                          14:53.35  
 20 Judd, Jessica             11 Buena                          14:54.19  
 21 Torres, Amanda            10 Buena                          14:55.45  
 22 Al-Saleh, Lujain          11 Buena                          14:56.14  
 23 Sherk, Melia              11 Buena                          15:15.61  
 
Girls 100 Meter Dash JR/SR
=====================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Wind Points
=====================================================================================
  1 Laurin, Shannon           10 Saugus                            13.49   1.5 
  2 Wright, Megan             10 Moorpark                          13.53   1.5 
  3 Huitink, Sara             12 Saugus                            13.54   1.5 
  4 Baird, Stephanie          12 Saugus                            13.78   1.5 
  5 Assadourian, Nouneh       12 Saugus                            13.82   1.5 
  6 Mohrhoff, Krystine        11 Moorpark                          14.33   1.5 
  7 Yancey, Megan             11 Moorpark                          15.12   1.5 
  8 Coker, Nichole            12 Buena                             15.74   1.5 
  9 Lugo, Lisa                11 Buena                             16.30   1.5 
 
Girls 200 Meter Dash JR/SR
=====================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Wind Points
=====================================================================================
  1 Vincej, Jenna             11 Saugus                            26.36   1.0 
  2 Gill, Jessica             11 Saugus                            27.57   1.0 
  3 Baird, Stephanie          12 Saugus                            28.28   1.0 
  4 Clay, Diandra             12 Buena                             28.47   1.0 
  5 Huitink, Sara             12 Saugus                            28.78   1.0 
  6 Helton, Casey             11 Saugus                            29.00   1.0 
  7 Laurin, Shannon           10 Saugus                            29.40   1.0 
 
Girls 400 Meter Dash JR/SR
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Vincej, Jenna             11 Saugus                            57.96  
  2 McDonald, Sarah           12 Moorpark                          61.58  
  3 Gill, Jessica             11 Saugus                            61.99  
  4 Helton, Casey             11 Saugus                            63.11  
 
Girls 800 Meter Run JR/SR
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Hampton, Alex             12 Saugus                          2:21.27  
  2 Bulder, Stepahnie         12 Saugus                          2:25.07  
  3 Kado, Merissa             12 Saugus                          2:28.13  
  4 Hernando, Danielle        12 Saugus                          2:30.43  
  5 McCarty, Emily            11 Saugus                          2:41.78  
  6 McCall, Jordan            11 Saugus                          2:44.48  
  7 Casillas, Nicole          12 Saugus                          2:50.03  
  8 Pieropan, Rebecca         12 Saugus                          2:56.38  
 
Girls 1600 Meter Run JR/SR
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Bulder, Stepahnie         12 Saugus                          5:09.37  
  2 Jauregui, Jenay           11 Saugus                          5:25.79  
  3 McCarty, Emily            11 Saugus                          5:27.10  
  4 McCall, Jessica           11 Saugus                          5:29.53  
  5 Frankian, Karis           11 Saugus                          5:38.36  
  6 Nelson, Lizzy             11 Saugus                          5:41.23  
  7 McCall, Jordan            11 Saugus                          5:45.51  
  8 Uchuion, Sherry           12 Buena                           5:51.83  
  9 Haukka, Amy               12 Saugus                          6:00.32  
 10 Trinh, Valerie            11 Saugus                          6:07.85  
 11 Pieropan, Rebecca         12 Saugus                          6:08.63  
 12 Casillas, Nicole          12 Saugus                          6:10.02  
 13 Foote, Melissa            12 Saugus                          6:14.74  
 14 Amarillas, Sujey          12 Moorpark                        6:17.55  
 15 Cotterell, Emily          11 Saugus                          6:48.46  
 16 Prairie, Samantha         12 Moorpark                        7:07.41  
 
Girls 100 Meter Hurdles JR/SR
=====================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Wind Points
=====================================================================================
  1 Wolf, Danica              11 Moorpark                          17.17   0.8 
  2 Alpern, Chelsea           11 Saugus                            17.55   0.8 
  3 Duke, Kristy M            12 Moorpark                          17.58   0.8 
  4 Allen, Monica             10 Saugus                            18.55   0.8 
  5 Bryan, Mariah             12 Buena                             19.02   0.8 
  6 Yehezkel, Shani           11 Saugus                            19.13   0.8 
  7 Gragas, Rebecca           11 Saugus                            20.20   0.8 
 
Girls 300 Meter Hurdles JR/SR
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Allen, Monica             10 Saugus                            48.40   2 
  2 Alpern, Chelsea           11 Saugus                            49.18   2 
  3 Wolf, Danica              11 Moorpark                          49.92   1 
  4 Wright, Megan             10 Moorpark                          51.92   2 
  5 Padilla, Jennie           11 Buena                             52.84   1 
  6 Yehezkel, Shani           11 Saugus                            53.33   1 
  7 Duke, Kristy M            12 Moorpark                          53.58   2 
  8 Herr, Colleen             10 Saugus                            54.01   1 
  9 Bryan, Mariah             12 Buena                             55.05   2 
 10 Gragas, Rebecca           11 Saugus                            56.78   1 
 11 Schulze, Laura (Emily)    11 Buena                             68.76   2 
 
Girls 4x100 Meter Relay JR/SR
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Moorpark HS  'A'                                               50.84  
  2 Saugus HS  'A'                                                 51.19  
  3 Buena HS  'A'                                                  55.34  
 
Girls 4x800 Meter Relay JR/SR
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Moorpark HS  'A'                                            10:45.56  
  2 Buena HS  'A'                                               11:21.63  
  3 Buena HS  'B'                                               11:49.17  
 
Girls High Jump JR/SR
==========================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Peterson, Lauren          11 Moorpark                        4-08.00      1.42m 
  2 Bevan, Lauren             12 Buena                           4-06.00      1.37m 
  3 Baird, Stephanie          12 Saugus                          4-03.00      1.29m 
 
Girls Triple Jump JR/SR
===============================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Wind           Points
===============================================================================================
  1 Schrock, Madison          09 Moorpark                       32-11.00   NWI    10.03m 
  2 Lovio, Lindsay            12 Saugus                         32-07.25   NWI     9.93m 
  3 Assadourian, Nouneh       12 Saugus                         31-07.50   NWI     9.63m 
  4 Bell, Mariah              09 Moorpark                       31-04.00   NWI     9.55m 
  5 So, Nicole                12 Saugus                         31-03.00   NWI     9.52m 
  6 Bevan, Lauren             12 Buena                          31-02.25   NWI     9.50m 
  7 Fahmy, Mina               10 Buena                          30-10.00   NWI     9.39m 
  8 Bryan, Mariah             12 Buena                          28-11.50   NWI     8.82m 
  9 Willrodt, Sumner          11 Moorpark                       28-09.00   NWI     8.76m 
 
Girls Shot Put JR/SR
==========================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Hirano, Megan             11 Saugus                         34-03.50     10.45m 
  2 Zirbel, Danielle          11 Saugus                         33-11.50     10.35m 
  3 Rowe, Aaliyah             11 Buena                          30-00.00      9.14m 
  4 Manhart, Erielle          11 Buena                          29-11.00      9.11m 
  5 Wilson, Shanice           10 Moorpark                       29-00.00      8.83m 
  6 Cortez, Elizabeth         11 Moorpark                       28-04.00      8.63m 
  7 Mackay, Merrika           09 Moorpark                       27-11.00      8.50m 
  8 Stanley, Elle             09 Moorpark                       27-07.00      8.40m 
  9 Landers, Cassidy          11 Buena                          24-10.00      7.56m 
 10 Puccio, Tanya             12 Moorpark                       23-03.00      7.08m 
 11 Bevan, Lauren             12 Buena                          23-00.50      7.02m 
 12 Nofziger, Katherine       11 Buena                          23-00.00      7.01m 
 13 Lugo, Lisa                11 Buena                          22-01.00      6.73m 
 
Girls Discus Throw JR/SR
==========================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Hirano, Megan             11 Saugus                           107-03     32.68m 
  2 Rowe, Aaliyah             11 Buena                             94-09     28.87m 
  3 Manhart, Erielle          11 Buena                          86-06.25     26.37m 
  4 Restmeyer, Nicole         11 Moorpark                          72-09     22.17m 
  5 Cortez, Elizabeth         11 Moorpark                       71-05.75     21.78m 
  6 Mackay, Merrika           09 Moorpark                       66-08.25     20.32m 
  7 Willrodt, McCall E        12 Moorpark                          66-04     20.21m 
  8 Herman, Nicollette        11 Buena                             64-07     19.68m 
  9 Lugo, Lisa                11 Buena                             64-03     19.58m 
 10 Landers, Cassidy          11 Buena                          61-08.75     18.81m 
 11 Wilson, Shanice           10 Moorpark                          58-08     17.88m 
 12 Nofziger, Katherine       11 Buena                          57-10.50     17.64m 
 
Girls 100 Meter Dash Frosh/Soph
========================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Wind H# Points
========================================================================================
  1 Stevens, Tenille          10 Moorpark                          13.08   1.1  2 
  2 Storbeck, Melissa         09 Moorpark                          13.25   1.1  2 
  3 Edmonson, Baylee          09 Moorpark                          13.78   1.1  2 
  4 Hamman, Margot            09 Moorpark                          13.80   1.1  2 
  5 Shaw, Alana                9 Saugus                            14.27   2.0  1 
  5 Pasley, Nataley           10 Moorpark                          14.27   2.0  1 
  7 Bell, Mariah              09 Moorpark                          14.30   2.0  1 
  8 Barker, Michelle          10 Moorpark                          14.59   2.0  1 
  9 Fisher, Carly             09 Moorpark                          15.39   1.1  2 
 10 Boyd, Alexis              09 Moorpark                          15.56   2.0  1 
 11 Wilson, Brittany             Moorpark                          15.58   2.0  1 
 12 Fahy, Ashley              09 Moorpark                          15.66   1.1  2 
 13 Ploski, Kyndal            10 Moorpark                          15.87   1.1  2 
 14 Herring, Kalvin           10 Buena                             16.17   2.0  1 
 
Girls 200 Meter Dash Frosh/Soph
========================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Wind H# Points
========================================================================================
  1 Hamman, Margot            09 Moorpark                          28.71   NWI  2 
  2 Bumann, Sonja              9 Buena                             29.50   0.9  1 
  3 Thorenson, Ali             9 Buena                             29.51   0.9  1 
  4 McCauley, Marissa         10 Saugus                            29.63   NWI  2 
  5 Lee, Camryn               09 Moorpark                          30.09   NWI  2 
  6 Hill, Alexandrea          10 Saugus                            30.26   NWI  2 
  7 Shaw, Alana                9 Saugus                            30.74   NWI  2 
  8 Dixon-Bell, Britney       10 Moorpark                          30.97   0.9  1 
  9 Brady, Julia               9 Buena                             31.31   0.9  1 
 10 Fahy, Ashley              09 Moorpark                          31.52   0.9  1 
 11 Fisher, Carly             09 Moorpark                          32.13   0.9  1 
 12 Ploski, Kyndal            10 Moorpark                          32.90   0.9  1 
 13 Boyd, Alexis              09 Moorpark                          33.10   0.9  1 
 
Girls 400 Meter Dash Frosh/Soph
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Hill, Alexandrea          10 Saugus                            66.22  
  2 McCauley, Marissa         10 Saugus                            66.78  
  3 Lee, Camryn               09 Moorpark                          69.74  
  4 Katz, Jamie               11 Moorpark                          70.04  
  5 Barminiski, Lizzie        10 Buena                             74.19  
  6 O'Higgins, Fiona          10 Buena                             76.29  
 
Girls 800 Meter Run Frosh/Soph
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Huntington, Katie         10 Saugus                          2:32.27  
  2 Shah, Aliya               10 Buena                           2:35.08  
  3 Bumann, Sonja              9 Buena                           2:38.97  
  4 Hoslet, Heidi             10 Saugus                          2:39.00  
  5 Reed, Alexandria          11 Saugus                          2:39.32  
  6 Reis, Courtney            09 Moorpark                        2:46.03  
  7 Cimadoro, Kaylie          10 Moorpark                        2:46.56  
  8 DiPrima, Alana            09 Moorpark                        2:46.94  
  9 Aamoth, Katherine         11 Moorpark                        2:47.25  
 10 De Jesus, Amanda           9 Saugus                          2:47.48  
 11 Ip, Michelle              10 Moorpark                        2:48.36  
 12 Altieri, Olivia           10 Saugus                          2:50.65  
 13 Barrios, Rebecca          10 Saugus                          2:51.59  
 14 Sterkel, Rosie            10 Saugus                          2:52.83  
 15 Smith, Samantha           10 Saugus                          2:54.08  
 16 Furubotten, Monica        10 Saugus                          2:54.65  
 17 Mestas, Megan             10 Saugus                          2:56.97  
 18 Hall, Rachel               9 Saugus                          2:57.59  
 19 Canales, Ariana            9 Buena                           2:58.39  
 20 Meza, Angela              10 Saugus                          2:59.16  
 21 O'Tousa, Lindsey          11 Moorpark                        2:59.63  
 22 Cuadra, Vanessa           10 Saugus                          3:00.89  
 23 Harwood, Annie            10 Saugus                          3:00.90  
 24 Tapia, Angela              9 Saugus                          3:01.49  
 25 Pebley, Anna               9 Saugus                          3:01.74  
 26 Reynolds, Emily            9 Saugus                          3:02.04  
 27 Burkett, Vanessa           9 Saugus                          3:03.47  
 28 Schuberg, Audrey          10 Moorpark                        3:03.69  
 29 Cooksey, Kelly            10 Saugus                          3:07.50  
 30 Sulivan, Paige            09 Moorpark                        3:10.58  
 31 Lopez, Veronica            9 Buena                           3:13.24  
 32 Sanchez, Monica           10 Buena                           3:14.41  
 33 Serrano, Sarah             9 Buena                           3:17.45  
 34 Davis, Patricia           10 Buena                           3:18.22  
 35 Barnes, Mariah             9 Buena                           3:31.50  
 36 Canales, Cari             10 Buena                           3:34.24  
 37 Wada, Toni                10 Buena                           3:47.74  
 
Girls 1600 Meter Run Frosh/Soph
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Sassano, Nina             10 Saugus                          5:42.31  
  2 Hoslet, Heidi             10 Saugus                          5:45.54  
  3 Shah, Aliya               10 Buena                           5:51.60  
  4 West, Tiffany             10 Saugus                          5:54.38  
  5 DiPrima, Alana            09 Moorpark                        6:00.28  
  6 Larsen, Hollie            10 Saugus                          6:02.40  
  7 Romano, Amanda            10 Saugus                          6:06.34  
  8 Mooneyham, Jenna          10 Saugus                          6:07.27  
  9 Smith, Samantha           10 Saugus                          6:11.90  
 10 Barrios, Rebecca          10 Saugus                          6:17.73  
 11 King, Hannah              10 Buena                           6:20.05  
 12 Frankian, Abigail          9 Saugus                          6:29.24  
 13 Schuberg, Audrey          10 Moorpark                        6:29.88  
 14 Reynolds, Emily            9 Saugus                          6:29.99  
 15 Hall, Rachel               9 Saugus                          6:30.37  
 16 Meza, Angela              10 Saugus                          6:33.33  
 17 Moghaddas, Nicole         10 Saugus                          6:34.24  
 18 Tapia, Angela              9 Saugus                          6:34.48  
 19 Pebley, Anna               9 Saugus                          6:34.72  
 20 Burkett, Vanessa           9 Saugus                          6:35.16  
 21 Mestas, Megan             10 Saugus                          6:38.33  
 22 Sarnecki, Laura            9 Saugus                          6:38.58  
 23 Canales, Ariana            9 Buena                           6:42.82  
 24 Cooksey, Kelly            10 Saugus                          6:42.89  
 25 Harwood, Annie            10 Saugus                          6:43.44  
 26 Torres, Amanda            10 Buena                           6:44.46  
 27 Morales, Domonique         9 Buena                           6:49.75  
 28 Mannion, Tanya             9 Saugus                          6:53.34  
 29 DeLuca, Angela             9 Saugus                          6:54.56  
 30 Sanchez, Monica           10 Buena                           6:54.83  
 31 Davis, Patricia           10 Buena                           7:02.52  
 32 Lopez, Veronica            9 Buena                           7:04.67  
 33 Serrano, Sarah             9 Buena                           7:06.37  
 34 Green, Allison            10 Moorpark                        7:11.12  
 35 Angelo, Emily             10 Moorpark                        7:14.22  
 36 Barnes, Mariah             9 Buena                           7:23.52  
 37 Canales, Cari             10 Buena                           7:37.46  
 38 Wada, Toni                10 Buena                           8:03.51  
 
Girls 100 Meter Hurdles Frosh/Soph
========================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Wind H# Points
========================================================================================
  1 Schrock, Madison          09 Moorpark                          17.73   1.7  1 
  2 Mohrhoff, Katie            9 Saugus                            18.99   1.7  1 
  3 Mears, Jenna               9 Saugus                            19.14   1.5  2 
  4 Herr, Colleen             10 Saugus                            19.23   1.5  2 
  5 Carriger, Maegan           9 Buena                             19.82   1.5  2 
  6 Davis, Christina           9 Buena                             19.92   1.7  1 
  7 Thorenson, Ali             9 Buena                             20.36   1.7  1 
  8 Collins, Kaila            10 Buena                             20.44   1.5  2 
  9 Wilson, Brittany             Moorpark                          20.80   1.7  1 
 10 Lee, Sharon                9 Buena                             21.81   1.5  2 
 11 Brady, Julia               9 Buena                             21.93   1.5  2 
 12 Prairie, Samantha         12 Moorpark                          22.00   1.7  1 
 
Girls 300 Meter Hurdles Frosh/Soph
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Marquez, Brianna          10 Moorpark                          53.57  
  2 Mears, Jenna               9 Saugus                            55.18  
  3 Thorenson, Ali             9 Buena                             55.51  
  4 Mohrhoff, Katie            9 Saugus                            56.24  
  5 Carriger, Maegan           9 Buena                             56.27  
  6 Davis, Christina           9 Buena                             58.37  
  7 Herr, Colleen             10 Saugus                            59.15  
  8 Lee, Sharon                9 Buena                             64.16  
 -- Brady, Julia               9 Buena                               DNF  
 
Girls 4x100 Meter Relay Frosh/Soph
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Saugus HS  'A'                                                 55.22  
  2 Moorpark HS  'A'                                               55.58  
  3 Moorpark HS  'B'                                               61.67  
 
Girls High Jump Frosh/Soph
==========================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Eaton, Rachel             10 Saugus                          4-08.00      1.42m 
  2 Schrock, Madison          09 Moorpark                        4-06.00      1.37m 
  3 O'Higgins, Fiona          10 Buena                           4-02.00      1.27m 
  3 Smither, Kimberly         11 Saugus                          4-02.00      1.27m 
  5 Bumann, Sonja              9 Buena                           4-00.00      1.21m 
 -- Barminiski, Lizzie        10 Buena                                NH            
 -- Herring, Kalvin           10 Buena                                NH            
 
Girls Triple Jump Frosh/Soph
===============================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Wind           Points
===============================================================================================
  1 Eaton, Rachel             10 Saugus                         28-04.00   NWI     8.63m 
  2 Pasley, Nataley           10 Moorpark                       28-01.50   NWI     8.57m 
  3 Smither, Kimberly         11 Saugus                         27-06.00   NWI     8.38m 
  4 Pico, Alex                10 Saugus                         27-04.50   NWI     8.34m 
  5 Collins, Kaila            10 Buena                          26-06.50   NWI     8.08m 
  6 Herring, Kalvin           10 Buena                          25-01.00   NWI     7.64m 
 
Girls Shot Put Frosh/Soph
==========================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 De Stefano, Kassy         10 Saugus                         30-07.00      9.32m 
  2 Jirka, Danielle           10 Saugus                         30-03.00      9.22m 
  3 O'Brien, Katie             9 Saugus                         26-09.50      8.16m 
  4 Fitzgerald, Jovana         9 Saugus                         24-07.00      7.49m 
  4 Washington, Brianna        9 Saugus                         24-07.00      7.49m 
  6 Ane, Keani                10 Saugus                         24-06.00      7.46m 
  7 Bacon, Cierra             10 Buena                          24-04.50      7.42m 
  8 Frosh Girl 2, Jane         9 Buena                          19-03.00      5.86m 
  9 Coe, Vada                 10 Buena                          18-06.00      5.63m 
 
Girls Discus Throw Frosh/Soph
==========================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 De Stefano, Kassy         10 Saugus                            75-03     22.93m 
  2 Jirka, Danielle           10 Saugus                         71-11.25     21.92m 
  3 O'Brien, Katie             9 Saugus                         62-07.50     19.08m 
  4 Fitzgerald, Jovana         9 Saugus                         61-10.50     18.85m 
  5 Ane, Keani                10 Saugus                         59-01.25     18.01m 
  6 Washington, Brianna        9 Saugus                            58-08     17.88m 
  7 Bacon, Cierra             10 Buena                          54-11.25     16.74m 
  8 Frosh Girl 2, Jane         9 Buena                             38-11     11.86m 
 
Boys 3200 Meter Run Combined
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Lutz, Kurt                12 Saugus                          9:40.09  
  2 Pion, Robert              12 Saugus                          9:47.18  
  3 Martinez, Alex            12 Buena                          10:12.04  
  4 Gyalay, Tamas             11 Moorpark                       10:26.10  
  5 Swinehart, Kyle           11 Saugus                         10:29.74  
  6 Pardo, Steven             10 Moorpark                       10:30.20  
  7 Fisher, Austin            10 Saugus                         10:33.67  
  8 Picchini, Mike            09 Moorpark                       10:37.26  
  9 Sears, Alec               12 Buena                          10:38.28  
 10 Juanillo, Ruben           11 Moorpark                       10:43.84  
 11 Valero, Pablo             10 Saugus                         10:44.14  
 12 Linton, Paydyn            11 Buena                          10:45.71  
 13 Montes, Martin            10 Buena                          10:50.86  
 14 Mc Guff, Brandon          12 Saugus                         10:54.01  
 15 Randall, True             12 Buena                          10:55.08  
 16 O'Neill, Garrett          11 Buena                          11:11.51  
 17 Aviles, Evander           10 Buena                          11:11.57  
 18 Ashley, Kevin             11 Buena                          11:14.02  
 19 Lomeli, Tyler             10 Saugus                         11:14.46  
 20 Young, Ryan               10 Buena                          11:14.76  
 21 Stephenson, Christopher   10 Saugus                         11:26.93  
 22 Eddy, Briann               9 Saugus                         11:32.06  
 23 Girgado, Diego            10 Saugus                         11:36.22  
 24 Preciado, Austin           9 Saugus                         11:36.97  
 25 Roaquin, Jay-Jay          11 Saugus                         11:38.58  
 26 Arreguin, Mario           11 Buena                          12:09.22  
 27 Lacroix, Martin           12 Moorpark                       12:20.32  
 28 Alpuche, Roque             9 Buena                          12:44.46  
 29 Halsema, Spencer          09 Moorpark                       13:38.00  
 30 Ramirez, Justin           10 Buena                          14:08.38  
 31 O'Connor, Jackson         10 Buena                          14:24.76  
 
Boys 100 Meter Dash JR/SR
========================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Wind H# Points
========================================================================================
  1 Ramos, Paul               12 Buena                             11.15   1.3  2 
  2 Weiner, James             12 Saugus                            11.31   1.6  1 
  3 Foster, Jayce             11 Moorpark                          11.48   1.6  1 
  4 Beeson, Jon               12 Buena                             11.49   1.6  1 
  5 Stanton, Aaron            10 Moorpark                          11.60   1.6  1 
  6 Alves, Brent              12 Buena                             11.67   1.6  1 
  7 Tolliver, Alex            11 Moorpark                          11.76   1.6  1 
  8 Poole, Lionel             12 Moorpark                          11.81   1.3  2 
  9 Lindwall, Tim             12 Saugus                            11.91   1.6  1 
  9 Gavino, Jonathan          12 Moorpark                          11.91   1.8  3 
 11 Farlow, Cody              12 Buena                             11.95   1.3  2 
 12 Velasquez, Robert         12 Moorpark                          11.97   NWI  4 
 13 Frederick, Braden         12 Buena                             12.01   1.3  2 
 14 Orrick, Ray                9 Saugus                            12.05   NWI  4 
 15 Harris, Quinn             12 Moorpark                          12.25   1.8  3 
 16 Myers, Brandon            11 Moorpark                          12.27   1.8  3 
 17 Davis, Spencer            11 Buena                             12.30   1.3  2 
 18 Rupe, Reid                 9 Saugus                            12.31   NWI  4 
 19 King, Denzel              11 Moorpark                          12.35   1.8  3 
 20 Gonzales, Jacob           11 Buena                             12.38   1.6  1 
 21 Lee, Corey                   Moorpark                          12.39   1.3  2 
 22 Barrios, Dax              12 Buena                             12.59   1.3  2 
 23 Mora, Garrison            12 Moorpark                          12.67   1.8  3 
 24 Li, Matt                  11 Moorpark                          12.76   1.3  2 
 25 Hartman, Stephan           9 Buena                             12.77   NWI  4 
 26 McClaughin, Cole          12 Buena                             12.78   1.8  3 
 27 Michel, Jacob              9 Buena                             12.91   NWI  4 
 28 Batman, Edward            12 Buena                             12.99   1.8  3 
 29 Reis, Preston             12 Moorpark                          13.09   NWI  4 
 30 Howard, Billy             11 Buena                             13.37   1.3  2 
 30 Moellering, Levi          10 Moorpark                          13.37   NWI  4 
 32 Day, James                11 Moorpark                          13.40   1.8  3 
 33 Tiffany, Michael          11 Buena                             13.82   1.6  1 
 34 Frosh Boy, Unattatched     9 Buena                             14.97   NWI  4 
 
Boys 200 Meter Dash JR/SR
========================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Wind H# Points
========================================================================================
  1 Ramos, Paul               12 Buena                             22.34   0.9  1 
  2 Farlow, Cody              12 Buena                             23.66   0.9  1 
  3 Alves, Brent              12 Buena                             24.01   0.9  1 
  4 Lindwall, Tim             12 Saugus                            24.07   0.9  2 
  5 Velasquez, Robert         12 Moorpark                          24.32   0.9  1 
  6 Rohach, Grant             11 Moorpark                          24.35   0.9  1 
  7 Biele, Stephen            11 Buena                             25.96   0.9  2 
  8 Kim, Daniel               10 Buena                             26.54   0.9  2 
  9 Day, James                11 Moorpark                          27.04   0.9  2 
 10 Herman, Alex              11 Buena                             27.12   0.9  2 
 11 Martinez, Roque           11 Moorpark                          27.16   0.9  2 
 12 Davis, Noah                9 Buena                             27.87   0.9  2 
 
Boys 400 Meter Dash JR/SR
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Gatewood, Jeremy          11 Saugus                            52.10  
  2 McCowan, Ozzie            12 Saugus                            52.97  
  3 Lowe, Jon                 11 Saugus                            53.98  
  4 Lyon, John (Nate)         11 Buena                             55.47  
 
Boys 800 Meter Run JR/SR
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Ruther, Alex              12 Saugus                          2:08.10  
  2 Culver, Michael           12 Moorpark                        2:08.24  
  3 Pion, Robert              12 Saugus                          2:11.26  
  4 Gately, Alan              12 Saugus                          2:12.41  
  5 Christianson, Colby       12 Buena                           2:13.23  
  6 Janson, Cody              10 Saugus                          2:13.60  
  7 Yuwiler, Robert           11 Saugus                          2:13.92  
  8 Parsons, Daniel           11 Buena                           2:16.83  
  9 Zimmerman, Tyler          12 Saugus                          2:17.55  
 10 MacDonald, Kevin          12 Moorpark                        2:18.26  
 11 Tustin, Daniel            11 Moorpark                        2:18.38  
 12 Mendoza, Carl             12 Saugus                          2:20.95  
 13 Yang, David               11 Saugus                          2:21.53  
 14 Cardona, Oscar            12 Buena                           2:21.96  
 15 Romain, Michael           12 Moorpark                        2:22.37  
 16 Russell, Chris            11 Saugus                          2:24.09  
 17 Tovar, Isaac              11 Buena                           2:24.22  
 18 Roberts, Cody             12 Buena                           2:24.30  
 19 Portillo, Christian       11 Buena                           2:24.32  
 20 Defatta, Andrew           11 Moorpark                        2:25.14  
 21 Ehrhardt, Elan            11 Moorpark                        2:25.20  
 22 Martinez, Carlos          11 Moorpark                        2:34.15  
 23 White, Khyber             12 Buena                           2:36.69  
 24 Dunn, Patrick             11 Moorpark                        2:39.60  
 25 Kay, Nicolas              12 Moorpark                        2:41.84  
 26 Lee, Jerry                12 Moorpark                        2:47.51  
 
Boys 1600 Meter Run JR/SR
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Lutz, Kurt                12 Saugus                          4:28.05  
  2 Ruther, Alex              12 Saugus                          4:32.30  
  3 Pion, Robert              12 Saugus                          4:36.75  
  4 Christianson, Colby       12 Buena                           4:40.54  
  5 Gately, Alan              12 Saugus                          4:41.11  
  6 Gyalay, Tamas             11 Moorpark                        4:43.82  
  7 Juanillo, Ruben           11 Moorpark                        4:49.76  
  8 Swinehart, Kyle           11 Saugus                          4:50.29  
  9 Janson, Cody              10 Saugus                          4:52.55  
 10 Yuwiler, Robert           11 Saugus                          4:53.62  
 11 Preciado, TJ              10 Saugus                          4:57.27  
 12 Parsons, Daniel           11 Buena                           4:57.52  
 13 Linton, Paydyn            11 Buena                           4:59.66  
 14 Mc Guff, Brandon          12 Saugus                          5:02.14  
 15 Rebolledo, Jorge          11 Moorpark                        5:03.03  
 16 O'Neill, Garrett          11 Buena                           5:04.86  
 17 Cardona, Oscar            12 Buena                           5:08.36  
 18 Portillo, Christian       11 Buena                           5:09.24  
 19 Tovar, Isaac              11 Buena                           5:13.35  
 20 Lacroix, Martin           12 Moorpark                        5:13.72  
 21 Russell, Chris            11 Saugus                          5:15.22  
 22 Yang, David               11 Saugus                          5:16.61  
 23 Roaquin, Jay-Jay          11 Saugus                          5:18.73  
 24 Denkinger, Jon            11 Saugus                          5:34.18  
 25 Dunn, Patrick             11 Moorpark                        5:38.68  
 26 White, Khyber             12 Buena                           5:41.52  
 27 Kay, Nicolas              12 Moorpark                        5:46.84  
 28 Lee, Jerry                12 Moorpark                        5:55.35  
 
Boys 110 Meter Hurdles JR/SR
=====================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Wind Points
=====================================================================================
  1 Hughes, Brandon           11 Moorpark                          15.82   1.5 
  2 Davis, Spencer            11 Buena                             17.23   1.5 
  3 Jimenez, Rolan            12 Buena                             17.35   1.5 
  4 Mears, Kyle               11 Saugus                            17.52   1.5 
  5 Roberts, Cody             12 Buena                             18.72   1.5 
  6 Barrios, Dax              12 Buena                             19.25   1.5 
  7 Manguinao, Matt           12 Saugus                            20.53   1.5 
 
Boys 300 Meter Hurdles JR/SR
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Jimenez, Rolan            12 Buena                             44.74  
  2 Davis, Spencer            11 Buena                             45.10  
  3 Manguinao, Matt           12 Saugus                            46.18  
  4 Hughes, Brandon           11 Moorpark                          51.34  
 
Boys 4x100 Meter Relay JR/SR
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Buena HS  'A'                                                  43.98  
  2 Moorpark HS  'A'                                               45.04  
  3 Saugus HS  'A'                                                 45.35  
 
Boys 4x800 Meter Relay JR/SR
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Moorpark HS  'A'                                             8:39.25  
  2 Buena HS  'A'                                                8:51.25  
  3 Moorpark HS  'C'                                             9:04.69  
  4 Buena HS  'C'                                                9:25.22  
  5 Buena HS  'B'                                                9:28.00  
  6 Moorpark HS  'B'                                            10:53.82  
 
Boys High Jump JR/SR
==========================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Linder, Corey             12 Saugus                          6-00.00      1.82m 
  2 Lowder, Steven            12 Saugus                          5-06.00      1.67m 
  2 Levan, Andre              10 Moorpark                        5-06.00      1.67m 
  2 Cresswell, Anthony        12 Saugus                          5-06.00      1.67m 
  5 Gonzales, Jacob           11 Buena                           5-02.00      1.57m 
  5 Baucom, Alex              12 Buena                           5-02.00      1.57m 
  7 Roberts, Cody             12 Buena                           5-00.00      1.52m 
  8 Myers, Brandon            11 Moorpark                        4-10.00      1.47m 
 
Boys Long Jump JR/SR
===============================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Wind           Points
===============================================================================================
  1 Farlow, Cody              12 Buena                          20-11.00   NWI     6.37m 
  2 Weiner, James             12 Saugus                         19-08.00   NWI     5.99m 
  3 Baucom, Alex              12 Buena                          19-01.50   NWI     5.82m 
  4 Lee, Corey                   Moorpark                       19-01.00   NWI     5.81m 
  5 Shumway, Jerry            12 Moorpark                       18-11.25   NWI     5.77m 
  6 Levan, Andre              10 Moorpark                       18-08.00   NWI     5.68m 
  7 Garrett, Edmund           11 Moorpark                       18-06.00   NWI     5.63m 
  8 Lowder, Steven            12 Saugus                         18-04.25   NWI     5.59m 
  9 Lowe, Jon                 11 Saugus                         18-03.75   NWI     5.58m 
 10 Foster, Jayce             11 Moorpark                       18-02.75   NWI     5.55m 
 11 Collins, Kurtis           12 Buena                          18-02.50   NWI     5.54m 
 12 Davis, Spencer            11 Buena                          18-02.25   NWI     5.54m 
 13 Pasley, Tyler             12 Moorpark                       17-11.00   NWI     5.46m 
 14 McClaughin, Cole          12 Buena                          17-07.00   NWI     5.35m 
 15 Lyon, John (Nate)         11 Buena                          17-03.00   NWI     5.25m 
 16 Biele, Stephen            11 Buena                          16-01.75   NWI     4.92m 
 17 Valentini, Kenny           9 Buena                          15-08.00   NWI     4.77m 
 18 Reis, Preston             12 Moorpark                       15-03.00   NWI     4.64m 
 19 Herman, Alex              11 Buena                          15-02.00   NWI     4.62m 
 20 Batman, Edward            12 Buena                          14-11.75   NWI     4.56m 
 
Boys Triple Jump JR/SR
===============================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Wind           Points
===============================================================================================
  1 Harris, Quinn             12 Moorpark                       42-05.00   NWI    12.92m 
  2 Gavino, Jonathan          12 Moorpark                       40-10.50   NWI    12.45m 
  3 Collins, Kurtis           12 Buena                          39-08.50   NWI    12.10m 
  4 Baucom, Alex              12 Buena                          39-02.00   NWI    11.93m 
  5 Lowder, Steven            12 Saugus                         39-00.50   NWI    11.89m 
  5 Cresswell, Anthony        12 Saugus                         39-00.50   NWI    11.89m 
  7 Biele, Stephen            11 Buena                          36-05.00   NWI    11.09m 
  8 Pasley, Tyler             12 Moorpark                       34-01.00   NWI    10.38m 
  9 Herman, Alex              11 Buena                          29-03.50   NWI     8.92m 
 
Boys Shot Put JR/SR
==========================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Eckert, Robert            11 Moorpark                       49-08.50     15.15m 
  2 Colman, Bret              12 Buena                          43-09.50     13.34m 
  3 Rosalez, Diego            10 Moorpark                       40-01.50     12.23m 
  4 Barreto, Ray              11 Buena                          36-11.50     11.26m 
  5 Eckadahl, James           10 Moorpark                       36-00.50     10.98m 
  6 Ashley, Colin             12 Buena                          36-00.00     10.97m 
  7 Ponce, Geovant            12 Moorpark                       35-00.00     10.66m 
  8 Jimenez, Raul             12 Buena                          34-03.50     10.45m 
  9 Erickson, Blake           12 Buena                          34-03.00     10.43m 
 10 Howard, Billy             11 Buena                          34-02.00     10.41m 
 11 Tiffany, Michael          11 Buena                          33-05.00     10.18m 
 12 tenner, Najea             11 Buena                          33-00.00     10.05m 
 13 Valencia, Eric            11 Buena                          31-04.00      9.55m 
 14 Orozco, Hector            11 Buena                          30-07.50      9.33m 
 15 Garfio, Andres            11 Buena                          29-07.00      9.01m 
 16 Ramirez, Derek            11 Buena                          29-03.00      8.91m 
 
Boys Discus Throw JR/SR
==========================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Colman, Bret              12 Buena                            128-06     39.16m 
  2 Hughes, Brandon           11 Moorpark                         117-09     35.89m 
  3 Eckadahl, James           10 Moorpark                      106-07.75     32.50m 
  4 Erickson, Blake           12 Buena                            103-09     31.62m 
  5 Eckert, Robert            11 Moorpark                         102-03     31.16m 
  6 Barreto, Ray              11 Buena                         101-08.50     31.00m 
  7 Noorani, Evan             10 Moorpark                       95-10.50     29.22m 
  8 Tiffany, Michael          11 Buena                             93-09     28.57m 
  9 Ashley, Colin             12 Buena                             93-00     28.34m 
 10 Howard, Billy             11 Buena                          92-00.25     28.04m 
 11 Ponce, Geovant            12 Moorpark                          90-08     27.63m 
 12 Garfio, Andres            11 Buena                          77-07.50     23.66m 
 13 Orozco, Hector            11 Buena                          75-08.25     23.06m 
 14 Jimenez, Raul             12 Buena                          75-07.75     23.05m 
 15 Ramirez, Derek            11 Buena                          73-06.75     22.42m 
 16 tenner, Najea             11 Buena                          72-03.50     22.03m 
 17 Valencia, Eric            11 Buena                             11-05      3.47m 
 
Boys 100 Meter Dash Frosh/Soph
========================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Wind H# Points
========================================================================================
  1 Beeson, Chris             10 Buena                             11.87   2.2  1 
  2 Boer, Clay                10 Moorpark                          12.02   2.3  2 
  3 Hansen, Chad              10 Moorpark                          12.08   2.3  2 
  4 Settem, Cole              09 Moorpark                          12.26   2.2  1 
  5 White, Henry              09 Moorpark                          12.30   2.3  2 
  6 McConnell, Patrick        09 Moorpark                          12.54   2.2  1 
  7 Shahrokhfar, Ethan        09 Moorpark                          12.67   2.3  2 
  8 McLear, Chase             09 Moorpark                          12.83   1.3  3 
  9 Erbes, Joshua             09 Moorpark                          12.89   2.2  1 
 10 Castillo, Luis            09 Moorpark                          12.94   1.3  3 
 11 Pueblz, Paul              09 Moorpark                          13.20   1.3  3 
 11 Noell, Justin              9 Buena                             13.20   2.2  1 
 13 Barron, Anthoney          09 Moorpark                          13.21   1.3  3 
 14 Soto, Christian           09 Moorpark                          13.27   2.2  1 
 15 Noorani, Evan             10 Moorpark                          13.39   1.3  3 
 16 Schatz, Andrew            09 Moorpark                          13.58   2.2  1 
 17 Davis, Noah                9 Buena                             13.68   1.3  3 
 18 Lopez, Francisco          09 Moorpark                          13.82   1.3  3 
 19 Lang, Jacob               09 Moorpark                          13.94   2.2  1 
 
Boys 200 Meter Dash Frosh/Soph
========================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Wind H# Points
========================================================================================
  1 Maldonado, Sergio         10 Moorpark                          24.19   0.7  1 
  2 Beeson, Chris             10 Buena                             24.94   0.7  1 
  3 Settem, Cole              09 Moorpark                          25.12   0.7  1 
  4 Rupe, Reid                 9 Saugus                            25.42   0.7  1 
  5 Gialketsis, Brian         10 Buena                             26.13   0.7  1 
  6 Hartman, Stephan           9 Buena                             26.17   1.1  2 
  7 Michel, Jacob              9 Buena                             26.92   1.1  2 
  8 Noorani, Evan             10 Moorpark                          27.57   0.7  1 
  9 Lang, Jacob               09 Moorpark                          29.98   0.7  1 
 
Boys 400 Meter Dash Frosh/Soph
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Maldonado, Sergio         10 Moorpark                          55.34  
  2 Settem, Cole              09 Moorpark                          56.46  
  3 Orrick, Ray                9 Saugus                            59.49  
  4 DeNault, Zach              9 Saugus                            61.93  
 
Boys 800 Meter Run Frosh/Soph
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Yarnall, AJ               10 Saugus                          2:07.93  
  2 Mahoney, Aidan            10 Saugus                          2:10.46  
  3 Foote, Joseph             10 Saugus                          2:10.77  
  4 Keller, Michael           10 Moorpark                        2:14.04  
  5 Picchini, Mike            09 Moorpark                        2:14.70  
  6 Patel, Teerth             10 Moorpark                        2:17.26  
  7 Garifi, Kevin             10 Saugus                          2:22.04  
  8 Martinez, Roque           11 Moorpark                        2:22.88  
  9 Rosales, Joseph            9 Saugus                          2:23.21  
 10 Kaneversky, Townsend       9 Saugus                          2:23.58  
 11 LeGore, Connor            09 Moorpark                        2:25.42  
 12 Engle, Cameron             9 Saugus                          2:25.44  
 13 Castillo, Luis            09 Moorpark                        2:26.02  
 14 Lorenz, Paul              10 Buena                           2:26.32  
 15 Reagan, Spencer           10 Buena                           2:27.01  
 16 Silver, Colin             09 Moorpark                        2:27.13  
 17 Wright, Adam              09 Moorpark                        2:27.16  
 18 Hall, Trevor               9 Saugus                          2:27.39  
 19 Baucom, Jeff              10 Buena                           2:27.56  
 20 Tran, Arthur                 Moorpark                        2:27.67  
 21 Penick, Devin              9 Saugus                          2:29.02  
 22 Velesco, Alex             10 Buena                           2:29.12  
 23 Slater, Chris              9 Saugus                          2:29.86  
 24 Gage, Samuel              10 Moorpark                        2:30.34  
 25 Velastegui, Sebastian      9 Saugus                          2:30.66  
 26 Brian, Maximillian        09 Moorpark                        2:36.99  
 27 Byers, Kenneth             9 Saugus                          2:37.73  
 28 DeGuardi, Nicholas        09 Moorpark                        2:37.84  
 29 Nguyen, Robert            10 Moorpark                        2:38.05  
 30 Christenson, Dylan         9 Buena                           2:38.51  
 31 Patrick, Jeffery          10 Moorpark                        2:38.64  
 32 Mandel, Nicholas          09 Moorpark                        2:39.46  
 33 Schaible, Michael         09 Moorpark                        2:42.03  
 34 Hoang, Louis               9 Saugus                          2:43.50  
 35 Shaw, William             10 Moorpark                        2:43.81  
 36 Modarras, Joshua          10 Moorpark                        2:46.96  
 37 Halsema, Spencer          09 Moorpark                        2:47.06  
 38 Hinz, Dalton              09 Moorpark                        2:49.23  
 39 Pearson, Alexander         9 Saugus                          2:50.70  
 39 Westlund, Andrew           9 Buena                           2:50.70  
 41 Fastiggi, Andrew           9 Moorpark                        3:01.44  
 42 Loya, Peter               09 Moorpark                        3:04.78  
 43 Sherman, Trevor           10 Moorpark                        3:18.27  
 
Boys 1600 Meter Run Frosh/Soph
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Yarnall, AJ               10 Saugus                          4:36.99  
  2 Patel, Teerth             10 Moorpark                        4:47.42  
  3 Valero, Pablo             10 Saugus                          4:50.86  
  4 Pearson, Alexander         9 Saugus                          5:09.89  
  5 Engle, Cameron             9 Saugus                          5:10.99  
  6 Lomeli, Tyler             10 Saugus                          5:11.15  
  7 Silver, Colin             09 Moorpark                        5:11.18  
  8 Hall, Trevor               9 Saugus                          5:15.62  
  9 Reagan, Spencer           10 Buena                           5:17.73  
 10 Rosales, Joseph            9 Saugus                          5:18.04  
 11 Baucom, Jeff              10 Buena                           5:19.27  
 12 Wright, Adam              09 Moorpark                        5:19.97  
 13 Stephenson, Christopher   10 Saugus                          5:21.84  
 14 Eddy, Briann               9 Saugus                          5:21.85  
 15 Preciado, Austin           9 Saugus                          5:24.39  
 16 Nguyen, Robert            10 Moorpark                        5:25.10  
 17 DeGuardi, Nicholas        09 Moorpark                        5:25.51  
 18 Gage, Samuel              10 Moorpark                        5:25.66  
 19 Girgado, Diego            10 Saugus                          5:27.00  
 20 Lorenz, Paul              10 Buena                           5:28.93  
 21 Kehr, Shane               10 Saugus                          5:29.44  
 22 Velastegui, Sebastian      9 Saugus                          5:29.57  
 23 Shaw, William             10 Moorpark                        5:29.86  
 24 Slater, Chris              9 Saugus                          5:31.19  
 25 Kaneversky, Townsend       9 Saugus                          5:32.64  
 26 Velesco, Alex             10 Buena                           5:34.17  
 27 Mandel, Nicholas          09 Moorpark                        5:43.12  
 28 Patrick, Jeffery          10 Moorpark                        5:44.54  
 29 Brian, Maximillian        09 Moorpark                        5:45.65  
 30 Warren, Connor            10 Moorpark                        5:46.15  
 31 Godeck, Adam              10 Buena                           5:46.28  
 32 Modarras, Joshua          10 Moorpark                        5:47.49  
 33 White, Noah               10 Buena                           5:47.95  
 34 Hinz, Dalton              09 Moorpark                        5:52.55  
 35 Christenson, Dylan         9 Buena                           5:53.66  
 36 Salazar, Fabian            9 Saugus                          5:54.35  
 37 Halsema, Spencer          09 Moorpark                        5:58.12  
 38 Schultz, Edward           10 Saugus                          6:00.75  
 39 Fenerin, Shawn            09 Moorpark                        6:07.47  
 40 Lauffer, Austin           10 Saugus                          6:09.79  
 41 Fastiggi, Andrew           9 Moorpark                        6:19.75  
 42 Westlund, Andrew           9 Buena                           6:22.47  
 43 Loya, Peter               09 Moorpark                        6:23.73  
 44 Sherman, Trevor           10 Moorpark                        6:53.12  
 
Boys 110 Meter Hurdles Frosh/Soph
========================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Wind H# Points
========================================================================================
  1 Amegadzie, Emmett         10 Moorpark                          16.38   0.7  1 
  2 Hansen, Chad              10 Moorpark                          17.30   0.7  1 
  3 Kim, Daniel               10 Buena                             17.59   0.7  1 
  4 Roberts, Dylan            10 Buena                             17.96   0.7  1 
  5 Lee, Kevin                10 Saugus                            19.09   0.7  1 
  6 Clobes, Cody              10 Buena                             20.66   1.2  2 
  7 Ballmer, Luke             10 Buena                             20.92   1.2  2 
  8 Connelly, Kyle            10 Buena                             21.47   1.2  2 
  9 Gregorio, Andrew          10 Buena                             22.57   1.2  2 
 10 Mercado, Zachariah        10 Buena                             23.94   1.2  2 
 
Boys 300 Meter Hurdles Frosh/Soph
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Mercado, Zachariah        10 Buena                             46.54   1 
  2 Pueblz, Paul              09 Moorpark                          47.51   2 
  3 Ballmer, Luke             10 Buena                             47.99   2 
  4 Hansen, Chad              10 Moorpark                          48.52   2 
  5 Roberts, Dylan            10 Buena                             48.87   1 
  6 Connelly, Kyle            10 Buena                             50.15   1 
  7 Lee, Kevin                10 Saugus                            51.21   2 
  8 Gregorio, Andrew          10 Buena                             52.42   2 
  9 Amegadzie, Emmett         10 Moorpark                          54.51   2 
 10 Stevens, Zachary          10 Moorpark                          55.17   1 
 11 Clobes, Cody              10 Buena                             56.96   1 
 -- Brewer, Michael              Moorpark                            DNF   1 
 
Boys 4x100 Meter Relay Frosh/Soph
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Saugus HS  'A'                                                 47.80  
  2 Moorpark HS  'B'                                               48.57  
  3 Moorpark HS  'A'                                               48.67  
  4 Buena HS  'A'                                                  49.97  
 
Boys High Jump Frosh/Soph
==========================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 McKenna, Ian              09 Moorpark                        5-00.00      1.52m 
  1 Valentini, Kenny           9 Buena                           5-00.00      1.52m 
  1 Pearson, Alexander         9 Saugus                          5-00.00      1.52m 
  4 Kim, Daniel               10 Buena                           4-10.00      1.47m 
  4 Fahmy, Joe                   Buena                           4-10.00      1.47m 
  6 Noell, Justin              9 Buena                           4-08.00      1.42m 
  7 Kistner, Cole                Moorpark                        4-06.00      1.37m 
 
Boys Long Jump Frosh/Soph
===============================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Wind           Points
===============================================================================================
  1 Roberts, Dylan            10 Buena                          17-11.50   NWI     5.47m 
  2 Wroobel, Ian              11 Moorpark                       17-09.00   NWI     5.41m 
  3 Kim, Daniel               10 Buena                          17-08.00   NWI     5.38m 
  4 Hakansson, Stefan         10 Moorpark                       17-01.00   NWI     5.20m 
  5 Gonzales, Jacob           11 Buena                          16-10.50   NWI     5.14m 
  6 Thomas, Gabriel            9 Buena                          16-10.25   NWI     5.13m 
  7 King, Denzel              11 Moorpark                       16-09.75   NWI     5.12m 
  8 Hartman, Stephan           9 Buena                          16-07.00   NWI     5.05m 
  9 Gil, Chris                10 Saugus                         16-03.00   NWI     4.95m 
 10 Noell, Justin              9 Buena                          15-04.25   NWI     4.67m 
 11 Fahmy, Joe                   Buena                          15-01.00   NWI     4.59m 
 12 Michel, Jacob              9 Buena                          15-00.50   NWI     4.58m 
 13 Gialketsis, Brian         10 Buena                          14-08.00   NWI     4.47m 
 14 Pardo, Steven             10 Moorpark                       14-06.00   NWI     4.41m 
 15 Davis, Noah                9 Buena                          14-04.25   NWI     4.37m 
 
Boys Triple Jump Frosh/Soph
===============================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Wind           Points
===============================================================================================
  1 Harris, Quinn             12 Moorpark                       42-05.00   NWI    12.92m 
  2 Gavino, Jonathan          12 Moorpark                       40-10.50   NWI    12.45m 
  3 Baucom, Alex              12 Buena                          39-02.00   NWI    11.93m 
  4 Lowder, Steven            12 Saugus                         39-00.50   NWI    11.89m 
  4 Cresswell, Anthony        12 Saugus                         39-00.50   NWI    11.89m 
  6 Collins, Kurtis           12 Buena                          39-00.00   NWI    11.88m 
  7 Biele, Stephen            11 Buena                          36-05.00   NWI    11.09m 
  8 Hakansson, Stefan         10 Moorpark                       34-09.00   NWI    10.59m 
  9 Patel, Teerth             10 Moorpark                       34-01.00   NWI    10.38m 
 10 Wroobel, Ian              11 Moorpark                       33-03.00   NWI    10.13m 
 11 Fahmy, Joe                   Buena                          30-10.00   NWI     9.39m 
 12 Herman, Alex              11 Buena                          29-03.50   NWI     8.92m 
 13 Davis, Noah                9 Buena                          29-01.50   NWI     8.87m 
 14 Gil, Chris                10 Saugus                         26-09.00   NWI     8.15m 
 
Boys Shot Put Frosh/Soph
==========================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Stoehr, Brigham           10 Moorpark                       39-06.00     12.03m 
  2 Mack, Tony                10 Moorpark                       36-02.00     11.02m 
  3 Martinez, Abraham         10 Buena                          35-00.00     10.66m 
  3 Megowan, Kristian         10 Moorpark                       35-00.00     10.66m 
  5 Akhmerov, Jacob           10 Moorpark                       34-03.00     10.43m 
  6 Puccio, Tyler             09 Moorpark                       33-09.00     10.28m 
  7 Gurrola, Nickolas         09 Moorpark                       33-04.00     10.16m 
  8 Frosh Boy, Unattatched     9 Buena                          33-02.00     10.10m 
  9 Romero, David             09 Moorpark                       31-05.00      9.57m 
 10 Le, Kevin                 10 Moorpark                       29-06.00      8.99m 
 11 Mendez, Andres            10 Buena                          27-01.00      8.25m 
 12 Marostica, Andrew          9 Buena                          26-04.00      8.02m 
 13 Rodriquez, Marco          09 Moorpark                       25-08.00      7.82m 
 14 Sweeney, Connor           09 Moorpark                       25-07.00      7.79m 
 15 Parchejo, Sean            11 Saugus                         24-07.00      7.49m